17:42, 27 Березня 2020

Вітаміни для імунітету та все для тренувань удома – у Луцьку запустили безплатну доставку*

Жоден карантин чи паніка не можуть ослабити організм, якщо він отримує запаси вітамінів, чисте повітря та регулярні тренування. Це все неможливо отримати в умовах карантину, скажете Ви? А от і не так. Прогулюватися можна вранці чи вечорами парками, у місцях, де немає людей, тренуватися – вдома, а вітаміни та аксесуари для тренування отримати за допомогою опції «безпечна та безплатна доставка».

Усі магазини мережі «INFIT Ukraine», зараз закриті на карантин, однак активно працює доставка. Тож, щоб підтримати людей під час карантину, «INFIT» не підвищує ціни на вітамін С та інші вітаміни попри дефіцит.

У межах Луцька замовлення від 200 гривень доставлять Вам додому безпечно, швидко та безплатно.

Усі ці товари уже в дефіциті на ринку, навіть в таких країнах, як в США, в Україні «стрибнув» курс валют та підвищили на все ціни. Однак мережа магазинів «INFIT Ukraine» попри це вирішив залишити адекватні ціни, аби люди на карантині змогли і далі дбати про своє здоров’я.

«INFIT» турбується про вас навіть в такий непростий час, щоб ви не залишились без вітамінів та не забули про тренування. Ми щодня доставляємо вам фітнес-резинки, скакалки, колеса для пресу, гантелі, коврики, вітаміни, омега-3, Д3 тощо. Словом, робимо все, щоб ви зміцнювали імунітет та проводили час вдома з користю. Робимо це все з дотриманням рекомендацій МОЗ України: в масках, рукавичках, авто регулярно обробляємо антисептиком, а також постійно миємо руки»,  – запевняють у мережі.

Замовити можна:

У менеджер сторінки «INFIT Ukraine»

🌎 на сайті https://infit.com.ua

📩 У дірект «Інстаграм» сторінки @infit.com.ua

📳 просто зателефонувавши на номер: 0666859110 та 0672888824.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: