19:12, 12 Квітня 2019

Вінничанка стала переможницею всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у Ковелі. ФОТО

У Ковелі оголосили переможця  всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Географія».

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Переможцем стала Яна Коробкова з Вінничини. Друге місце посів представник з Київщини (м.Ірпінь) Олег Горовий, третє — педагог зі столиці Тетяна Воробйова.

 У народному домі “Просвіта” відбулась церемонія нагородження переможців та лауреатів освітянських змагань. Ковель вперше приймав подібний турнір.

Вибір місця проведення Міністерством освіти — не випадковий. Адже Ковель має для цього відповідні умови та належну базу.

За словами голови журі, завідувача кафедри геодезії та картографії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора географічних наук, професора Людмили  Даценко, зазвичай такі конкурси проходять в обласних центрах. Втім, сьогодні всі відзначили, що у Ковелі все було організовано бездоганно.

Пані Людмила висловила щиру вдячність начальнику управління освіти Віктору Бичковському, його колегам, колективу НВК 11 та особисто директору Галині Сидорук за  гостинність, теплий прийом, прекрасні умови для проведення змагань.

А ще педагоги з усієї України в захваті від ковельських школярів, їх чудових знань, толерантності і вихованості.

Переможниця Яна Коробкова зазначила, що саме учні одинадцятої школи, їх наставники допомогли їй виграти і продемонструвати такий надзвичайний результат.

А ще нинішній конкурс вирізнявся надзвичайно теплою атмосферою. Конкурсанти не відчували суперництва, вони були скоріше друзями, усіляко прагнули допомогти один одному, підтримати.

А усьому тон задали господарі, які для  гостей з усієї України організували щирий прийом. Зуміли закохати людей зі сходу і півдня, центру і півночі у нашу Волинь.

Впродовж цих днів учасники змагань побували у Луцьку, Локачинському районі, Колодяжному, побачили нашу неперевершену природу. Вони мали можливість поспілкуватись зі своїми колегами.

Такі конкурси — це неабиякий стимул для вдосконалення, пошуку нових  ідей, методів і форм роботи. Це хороший досвід для кожного педагога, який прагне знайти ключі до серця свого учня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: