12:38, 09 Липня 2019

Викрили волинських податківців, які торгували податковими кредитами й отримували відсотки

На Волині слідчі викрили протиправну схему, у якій брали безпосередню участь співробітники ДФС. Вони покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами й отримували за такі «послуги» свій відсоток. 

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

“Підприємство-імпортер завозило в Україну транспортні засоби і після їхнього розмитнення продавало їх кінцевому споживачу. Згодом ці транспортні засоби перепродавали іншим клієнтам за підробленими документами. Ці фінансові операції були «транзитними», тобто проводилися спеціально з метою подальшого перепродажу імпортного ПДВ підприємствам реального сектору економіки. У підсумку ці підприємства-покупці безпідставно отримували суми податкового кредиту й ухилялися від сплати податків”, — йдеться у дописі.

За попередніми підрахунками діяльність цієї транзитно-конвертаційної групи за сприяння волинських податківців завдала збитків державі на 190 мільйонів гривень.

Зараз розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 ККУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: