20:19, 14 Квітня 2022

Військовим передали бронежилети, придбані за кошти працівників Луцькради

Сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук відвідав один із підрозділів Збройних Сил України та передав для їх потреб матеріально-технічну допомогу. Зокрема, 40 бронежилетів, придбаних за добровільні пожертви працівників Луцької міської ради, квадрокоптер, тактичні окуляри та рукавиці, медичні рюкзаки, аптечки, медикаменти, турнікети, розгрузки, ліхтарики, повербанки та інше.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Допомагати – це наш обов’язок. У бійців є ще потреби в бронежилетах, касках та автомобілях, тому будемо й надалі збирати кошти та закупляти. Ми постійно спілкуємося з керівництвом військової частини. Вони надають нам потреби, а ми шукаємо, де це все взяти”, – сказав Ігор Поліщук.

У свою чергу, командир батальйону з позивним “Миротворець” подякував за допомогу та відзначив, що військовослужбовці можуть в будь-який момент вирушити для виконання бойових завдань.

“Наразі займаємося бойовою та спеціальною підготовкою, виконуємо інші завдання, визначені вищим керівництвом, покращуємо професійні навички особового складу”, – зазначив командир.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: