09:35, 14 Січня 2020

Відвідувачів реабілітаційного комплексу «Агапе» поблизу Луцька привітали із різдвяними святами

Вчора, 13 січня, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан завітали до реабілітаційного комплексу «Агапе», що надає фізичну, соціальну та духовну реабілітацію людям з інвалідністю, та привітали відвідувачів із святами.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Із комплексом гостей ознайомив голова громадської організації «Агапе Україна» Сергій Больчук. Він розповів, що тут для хворих доступні різноманітні засоби догляду та реабілітації, починаючи від боротьби із пролежнями, продовжуючи методами лікувальної фізкультури, послуг фізіотерапевта, транспортування (доставки) людей з інвалідністю, студія «Творчість», християнський клуб «Нові можливості», літні табори відпочинку для дітей та дорослих з інвалідністю, домашні церкви, навчання, загальні зустрічі, відвідування, допомога, відпочинок.

Окрім того, на базі комплексу розвивається Тренувальний Центр Фізичної Терапії, основним завданням якого є навчання потенційних фізіотерапевтів з інших областей України, з метою подальшого створення подібних центрів на місцях. Навчання проводиться досвідченими фізіотерапевтами та за сучасною програмою.

Потому Ірина Чебелюк та Ліна Галан привітали відвідувачів закладу та його персонал із різдвяними святами.

«Святковий період є особливим. Я впевнена, що в цей час Небеса відкриті і наші молитви будуть почуті з ще більшою силою, ніж зазвичай. Він є особливо чарівним, а усі наші найпотаємніші мрії та бажання будуть обов’язково втілені. Відтак, хочеться вам побажати сил, терпіння і наснаги; нехай ваше здоров’я покращиться. Бажаю вам також миру, спокою і добра, адже головне здоров’я йде від душі та серця», —привітала присутніх заступник міського голови та роздала подарунки присутнім.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: