22:00, 10 Жовтня 2021

Відсутність інтернету та продаж самогону: на що нарікають жителі сіл Шацької громади

Шацький селищний голова Сергій Карпук розпочав традиційні виїзди в населені пункти громади задля зустрічі і діалогу з людьми. Проведення особистих виїзних прийомів стартувало 6 жовтня в селах Прип’ять, Вілиця, Кропивники, Плоске.

Про це повідомляють на веб-сайті Шацької громади.

До спілкування з мешканцями, обговорення проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення долучилися Наталія Борсук, директорка Територіального центру надання соціальних послуг Шацької селищної ради, та староста Олександр Сулік.

Під час зустрічі в клубі села Плоске місцеві жителі озвучили  перед керівниками низку проблем, серед яких – відсутність у селі інтернету і відповідно неможливість повноцінно навчатися школярам онлайн;  стан місцевих доріг; виконання обов’язків листоношею; продаж самогону; кинуті напризволяще літні люди. Щодо інтернету, то він, зі слів Сергія Карпука, має з’явитися в Плоскому до кінця року. На це передбачили фінансування з державного бюджету у вигляді інтернет-субвенції, зокрема на будівництво оптичної мережі в цьому населеному пункті – 100 тис. грн.

У Вілиці очільник розповів мешканцям про те, що наступного року вдвічі збільшиться бюджет на фінансування громадських проектів, які реалізовуватимуться на території громади. Це дасть можливість селянам проявляти ініціативу, писати проекти та самим долучатися до вирішення локальних проблем. Також Сергій Карпук повідомив, що на часі – налагодження чіткої роботи з роздільного збору та вивезення сміття. Представники громади озвучили питання, які їх хвилюють: погана якість зв’язку «Київстар», старий трансформатор і перебої в електропостачанні, необхідність розширення меж села.

У селі Кропивники проживає багато людей пенсійного віку, тому важливо, щоб туди (як і в інші населені пункти громади) періодично приїжджали медики і робили обстеження.

Мешканці Прип’яті на прийомі просили допомогти вирішити особисті питання, завідувач ФАПу наголосив на необхідності ремонту медичної установи. Також донесли до очільника важливість вжиття заходів до родичів місцевої жительки, яка має психічне захворювання, та спрямування її на лікування.

Селищний голова занотував усі проблемні питання і пообіцяв взяти їх вирішення на особистий контроль.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: