13:06, 08 Жовтня 2018

Відомо, де на Волині поліцейські працюватимуть з радарами

З 8 жовтня патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості “TruCam”.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

На Волині поліцейські з радарами будуть знаходитися на двох трасах: Устилуг-Луцьк-Рівне (H-22) та Київ-Ковель-Ягодин (М-07).

В Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості “TruCam”.

Патрульна поліція використовуватиме “TruCam” лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме “TruCam” у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій “TruCam” містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: