15:59, 24 Травня 2022

Відійшов у вічність учасник російсько-української війни, екс-депутат Волиньради

Готувався до відправки у зону бойових дій: помер учасник АТО,депутат Ковельської райради Сергій Духницький.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ВО «Свобода» Волинь.

«Волинська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» зазнала непоправної втрати у зв’язку зі смертю депутата Волинської обласної ради 7 скликання, діючого депутата Ковельської районної ради, голови Любомльської міської організації ВО «Свобода», член обласного комітету політичної сили Сергія Духницького.

Сергій – учасник російсько-української війни. Воював на Донбасі у 2014-2015 роках, воював у складі 93 ОМБр на Луганщини, поблизу Кримського. Після демобілізації очолював Волинський осередок комбатантського об’єднання “Легіон Свободи”. З початком повномасштабної російської агресії служив у роті охорони, готувався до відправки у зону бойових дій. Сергій Духницький був прикладом людини з свідомою громадянською позицією, мужнім військовим та хорошим другом.

Звістка про раптову смерть Сергія Духницького надійшла вранці 24 травня.

Вся наша дружна свободівська родина глибоко сумує з приводу цієї гіркої втрати. Висловлюємо щиру підтримку родині, дітям, друзям і знайомим, усім, хто знав нашого побратима. Світла пам’ять та вічний спокій!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: