11:35, 20 Червня 2018

Від завтра зросте вартість проїзду у луцьких тролейбусах

Сьогодні, 20 червня, члени виконавчого комітету зібралися на чергове засідання. У порядку денному роботи було питання: “Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Генеральний директор КП “Луцьке підприємство електротранспорту” Володимир Пуц розповів, що на сьогоднішній день діє тариф на проїзд в тролейбусі 2,00 грн за одну поїздку, встановлений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.02.2016 року № 47-1.

Збільшення цін на електроенергію, воду, матеріали, запасні частини для ремонту та проведення технічного обслуговування рухомого складу вимагає значних коштів, яких підприємство не має. Відсутність необхідних коштів не дає можливості здійснювати у повному обсязі періодичне якісне обслуговування тролейбусів, що призводить до втрат машино-годин в русі, зменшення доходів підприємства.

За його словами, усе це змушує підприємство вдатися до непопулярного, але необхідного кроку – перегляду тарифу у сторону збільшення. Він наголосив, ремонт техніки та обладнання потребує значних коштів. На підприємстві намагаються підтримувати рухомий склад у належному стані, і ось за кілька днів на маршрут виїде ще один відновлений тролейбус. Нині щодня на маршрутах курсує 42 одиниці.

Великих витрат вимагає ремонт та підтримання у належному стані контактної мережі – 109,15 км та 9 тягових підстанцій, про що зазначено в актах державного технічного огляду тролейбусної контактної мережі із зазначенням термінових усунень технічних проблем.

Члени виконкому підтримали відповідне рішення.

Так, із 21 червня тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) становитиме 3,00 грн.

Тариф на проїзд для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 грн.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті (тролейбусі):

– для підприємств, установ, організацій – 180,00 грн;

– для населення –160,00 грн;

– для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації – 50,00 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: