12:55, 24 Липня 2018

Від Ліни Костенко до «Інстаграму»: Павло Коробчук розповів про тренди в літературі. ФОТО

У Луцьку 21 липня в антикафе «Innerspace» відбулася лекція «Від Гомера до «Ліхтаря»: якою поезія буде завтра?». Лектором став поет із Луцька – Павло Коробчук.

Про це повідомляють організатори.

Це перший захід із серії «Ліхтлекторій» мистецького проекту «Ліхтар». Організатори у рамках «Ліхтлекторію» запланували 3 освітні заходи – виступи українських авторів та видавців, які можуть поділися з початківцями власним досвідом. Також серія цих лекцій буде цікавою всім, кому небайдужа сучасна література.

Перша лекція «Ліхтлекторію» була присвячена літературі майбутнього. Павло Коробчук розповідав про інстаграм-поезію, цифрові технології, верлібри на інтимну тематику та незмінний вплив Ліни Костенко на молодих українських літераторів. Крім цього, лектор описав і поезію минулого, шукав причину, чому вона нас «не вставляє». Також відвідувачі лекції мали змогу спробувати власні сили в римуванні та перевірити свої знання літератури.

Організатори – ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль» за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Проект «Ліхтар» уже другий рік поспіль збирає молодих поетів і шанувальників літератури. Мета оновленого «Ліхтаря» – допомогти митцям-початківцям знайти свого читача/слухача та розумітися в процесах, які відбуваються в сучасному літературному житті України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: