16:30, 07 листопада 2018

Вибухотехніки поліції Волині розповіли школярам про особливості роботи. ФОТО

Сьогодні, 7 листопада, до спеціалістів вибухотехнічного відділу поліції Волинської області завітали учні Луцького НВК № 26. Поліцейські розповіли школярам про діяльність підрозділу, ознайомили дітей із правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Вибухотехніки на чолі із керівником відділу Ігорем Заболотним продемонстрували школярам експозицію макетів зброї, вибухівки, а також пристрої для знищення вибухових речовин й металошукачі.

Поліцейські розповіли дітям про особливості роботи підрозділу. Зокрема, неповнолітні дізналися про те, за допомогою якого обладнання фахівці займаються пошуком та знешкодженням вибухонебезпечних предметів.

Підлітки мали можливість побачити найпоширеніші зразки боєприпасів і вибухових речовин. Співробітники відділу пояснили учням принципи їх дії та фактори ураження, детально розповіли про заходи безпеки.

«Це не перша наша зустріч із учнями та студентами місцевих навчальних закладів. Плануємо й надалі проводити такі заходи. Важливо вберегти дітей від небезпеки, повязаної з поводженням із вибухонебезпечними предметами і речовинами», – зазначив Ігор Заболотний, начальник вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській області.

Поліцейські нагадали школярам, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно звертатися до поліції за номером телефону 102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: