17:33, 13 Березня 2019

Ветеран АТО закликав волинян прийти і поставити Президенту 10 питань

Ветеран АТО, активіст Богдан Пташник закликає волинян прийти до Президента України Петра Порошенка на зустріч та поставити 10 питань. 

Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Зауважимо, за неофіційною інформацією Петро Порошенко відвідає Волинь завтра, однак ніяких точних даних про його місце перебування офіційно ніде не повідомляли.

“Пам’ятаєте в свій час волиняни хотіли поставити ряд запитань тоді ще президенту без всіляких “приставок” і додаткових регалій? Ну, мова про те, коли він хоробро і безстрашно відмінив свій візит, коли зрозумів, що однією покірною масовкою відбути не вийде. Була навіть група в ФБ “постав запитання Президенту”…  Я, чесно кажучи, видалив її, бо навіть не думав, що він ще раз сюди приїде… Зрештою , Порошенко тепер один з майже сорока кандидатів, але на відміну від інших — в робочий час і за бюджетні кошти , катається з своєю виборчою кампанією по Україні… І цей приїзд — несподіваний, але все ж таки люди мені в приват накидали запитань. Я абсолютно переконаний, що місцеві БПП-істи, на чолі з Миркою готові на все, аби донести запитання і думку волинян до кандидата Петра Порошенка. Тому хочу максимально допомогти їм в цьому. Я систематизував, літератиризував і подаю комплексом ці запитання. Сподіваюсь, завтра ми почуємо вичерпні, і як завжди (!!!) правдиві(!!!) відповіді”, — йдеться у дописі.

Подаємо питання Богдана Пташника без змін:

1. Ви боїтесь питань від простих громадян? Якщо ні, то для чого під час ваших візитів звозять масовку, аби перекрити нею простих громадян, які прийшли поговорити з вами напряму? За масовкою ставлять кордон, як під час візиту в Житомир, аби ви не почули справжніх питань від людей.

2. Під час зустрічей Ваша охорона і Ви особисто вибиваєте з рук телефони, зриваєте шапки. З чим пов’язана така агресія щодо ваших співгромадян?

3. Після Вашого візиту до Дніпра активісту, який задав «неправильне» питання Вам, спалили автомобіль. Ви особисто дали таке розпорядження, чи це – ініціатива вашої охорони?

4. Ви обіцяли рубати руки тих, хто розкрадає українську армію. То чому руки вашого друга і партнера Олега Гладковського, його сина і компаньйонів досі цілі, чисті і в теплі?

5. Гладковський і компанія, які поставляли українській армії контрабандний російський металобрухт за завищеними цінами, хто вони? Рятівники української оборонки, які діставали дефіцит, чи мародери, які нажились на її грабунку?

6. Як так сталось, що ваш завод «Кузня на Рибальському» був учасником схеми з постачання «лівих» запчастин на оборонні підприємства по завищених цінах?

7. Скільки грошей з державного бюджету вже витрачено, а скільки планується, для фінансування вашої сітки підкупу виборців і фальсифікацій, про яку нещодавно розповів Арсен Аваков?

8. Ваш підлеглий, очільник Волинської ОДА Олександр Савченко заблокував виконання прийнятого депутатами бюджету області. Це передвиборчий тиск на волинян чи особиста ініціатива Савченка?

9. Чому ви припинили Томос-тур? В останні передвиборчі візити по містах України ви більше не брали його.

10. Скасування статті про незаконне збагачення, через яку Україна може втратити безвіз, якого ви добивались для українців — це ваш «прощальний реверанс» перед кінцем каденції, аби легітимізувати розкрадання чиновників?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: