19:11, 14 Травня 2019

Верховний Суд відхилив касаційну скаргу Луцькради щодо звільнення Юлії Вусенко

У Верховному Суді вирішили лишити без змін рішення Луцького міськрайонного суду та Львівського апеляційного суду: міськрада звільнила Юлію Вусенко з посади секретаря Луцької міськради, не поновивши її на роботі у встановленому законом порядку.

Відповідну постанову Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду виніс 10 травня.

Нагадаємо, рішенням Луцького міськрайонного суду Волинської області від 27 березня 2018 року, залишеним без змін постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 5 липня 2018 року, позов Юлії Вусенко задоволено. Визнали протиправними та скасували пункти 2, 3 рішення Луцької міської ради від 6 липня 2017 року № 27/4 «Про втрату чинності рішення ради». Луцька міськрада звернулася з касаційною скаргою до Верховного суду, але тепер скаргу лишили без задоволення.

Колегія суддів погоджується з висновками судів попередніх інстанцій, що Луцька міська рада прийнявши одночасно рішення, в якому визнала таким, що втратило чинність рішення Луцької міської ради «Про припинення повноважень секретаря Луцької міської ради Юлії Вусенко» від 15 березня 2017 року № 19/1, фактично припинила повноваження та звільнила з посади особу, яка не була поновлена на роботі у встановленому законодавством порядку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: