22:59, 18 Березня 2023

Верховна Рада розгляне заяви про відставку трьох міністрів на найближчому засіданні

Верховна Рада на найближчому пленарному засіданні розгляне заяви про відставку трьох міністрів.

Про це Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив у «Фейсбук».

Спікер зазначив, що до парламенту надійшли заяви з проханням прийняти відставку від міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна і віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Він оприлюднив фотокопії відповідних заяв, датованих 18 березня.

«Усі заяви розглянуть, згідно із законом, на найближчому пленарному засіданні», – зазначив Стефанчук.

Він додав, що після прийняття їх відставки на ці посади нових міністрів «призначать невідкладно з моменту отримання відповідного подання».

Водночас кандидатура Федорова планується до розгляду на посаду віцепрем’єр-міністра з розширеними повноваженнями, зауважив спікер.

Раніше Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поінформував про кадрові зміни в уряді, що плануються на наступний тиждень. Це питання обговорювали на засіданні парламентської фракції “Слуги народу”.

Зокрема, йшлося про звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та призначення на цю посаду Оксена Лісового, а також про звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та призначення замість нього Олександра Камишіна.

Майбутня посада Федорова називатиметься віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: