19:51, 01 Вересня 2022

В умовах воєнного стану: правоохоронці Волині привітали школярів з Днем знань

Сьогодні, 1 вересня, співробітники ювенальної превенції територіальних підрозділів поліції Волині привітали учнів з початком навчального року, а в деяких школах провели разом із вчителями «Уроки безпеки». У заходах також взяли участь поліцейські офіцери громади, дільничні офіцери поліції, співробітники секторів реагування патрульної поліції та працівники ДСНС.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Цей перший дзвінок не схожий на попередні. Новий навчальний рік починається у неспокійний час, коли в країні йде війна. Свято першого дзвоника у школах відбулося здебільшого без традиційних лінійок, однак на деякі з них потрапили правоохоронці.

«Сьогодні керівники більшості навчальних закладів відмовились від урочистостей та надали перевагу проведенню так званих «Уроків безпеки», до яких ми також долучалися. Діткам нагадали про правила поведінки та необхідність перебувати в укриттях під час повітряної тривоги, про речі, які треба взяти з собою та повторили Правила дорожнього руху», – розповіла начальник сектору ювенальної превенції поліції Волині Інна Остапович.

Окрім цього, школярів познайомили з новими однокласниками дітками-переселенцями з інших областей України, які тепер вчитимуться у навчальних закладах області.

Поліцейські роздали школярам, постраждалим внаслідок воєнної агресії російської федерації та дітям, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах необхідне шкільне приладдя, яке зібрали у рамкам проведення всеукраїнської акції «Готуємось до школи разом».

Правоохоронці побажали усім школярам цікавих уроків, гарних оцінок, нових друзів та лише позитивних вражень від навчання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: