22:55, 14 Грудня 2019

В Україну не пустили журналістку російського телеканалу

Жінка прибула до України рейсом зі Стамбула. Як з’ясувалося, вона працює журналістом одного з російських телеканалів та висвітлює соціальні теми.

Про це інформує Держприкордонслужба.

Під час прикордонного контролю громадянка також зазначила, що на тимчасово окупованих територіях України вона ніколи не була. Однак українські прикордонники перевірили її слова ретельніше і встановили обман. Зокрема, встановили факт незаконного в‘їзду/виїзду до ТОТ АР Крим, що потім підтвердила і мандрівниця.

За порушення вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» журналістці відмовили у перетині кордону і заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Зазначають, що вчора вранці, 13 грудня, прикордонники не пропустили в Україну ще одного російського журналіста, до речі, представника того ж самого телеканалу.

Загалом з початку року виявили понад 5 тисяч фактів порушення особами порядку в’їзду/виїзду з/до тимчасово окупованих територій. За ст.204-2 КУпАП стосовно порушників складено понад 4 200 адмінпротоколів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: