21:02, 07 листопада 2021

В ОП не підтвердили інформацію про нарощування військ РФ біля кордонів України

Україна не має підтвердження інформації, яку раніше поширили американські ЗМІ, про те, що Росія знову начебто нарощує кількість військових у Криму, ОРДЛО та поблизу українських кордонів.

Про це заявив прес-секретар Президента України Сергій Никифоров в ефірі телеканалу «Дом», передає «Укрінформ».

За його словами, Міністерство оборони називає ці повідомлення елементами психологічного чи пропагандистського тиску і не підтверджує, що на кордонах поблизу України спостерігається зосередження російських військ більше нормального рівня.

“Залишається відкритим питання, навіщо американські ЗМІ поширюють таку інформацію, чи вона правдива. Але Офіс президента на цей момент не має жодної стверджувальної інформації”, — розповів Никифоров.

Він також повідомив, що нещодавно на селекторній нараді Президента виступав головнокомандувач Збройних сил України, який “не розповів ні про що таке, що мало якось насторожити”.

Як повідомлялося, американське видання The Washington Post 31 жовтня опублікувало статтю про начебто загрозливе збільшення кількості військових підрозділів, озброєння та техніки поблизу кордонів України. У статті також йшлося, що нинішні маневри спричинили серйозне занепокоєння в урядових колах США та Європи.

Також американське видання Politico оприлюднило нові супутникові фотографії, які, за його даними, підтверджують нещодавні повідомлення про те, що Росія знову накопичує війська і військову техніку на кордоні з Україною.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: