12:31, 15 Січня 2018

В одному з мікрорайонів Луцька відбулося спортивне свято. ФОТО

13 січня 2018 року на новому спортивному майданчику в дворі на Гулака Артемовського, 3 відбулося спортивне свято “Спорт – це здоров’я, а здоров’я – це життя!” 

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Мешканці привокзального мікрорайону різного віку прийшли на захід, щоб активно, весело й цікаво провести вільний час.

Провідні професіонали КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх” запропонували всім учасникам насичену спортивно-розважальну програму:

– комплекс загально-розвиваючих вправ на спортивних спорудах від заслуженого тренера України з пауерліфтингу Олега Хом’яка;

– спортивні естафети;

– конкурси;

– змагання з міні-футболу.

Провідний професіонал Центру Олег Хом’як провів загально-розвиваючу розминку та показав вправи на спортивних спорудах у дворі пр-ту Грушевського, 7-9, які можуть виконувати діти й дорослі для вдосконалення своєї фізичної форми.

Продовженням свята були спортивні естафети та конкурси для діток та їх батьків, а любителі футболу з нетерпінням чекали міні-футбольного турніру. Після змагань дівчатка теж показали свою футбольну майстерність.

Переможців спортивного свята відзначили дипломами та призами від КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх”. Також усіх присутніх пригостили смачним чаєм, кавою, печивом та цукерками.

Орім цього, активним та ініціативним мешканцям будинків вулиці Гулака Артемовського, 3, 5, головам ОСББ вручили подяки за розвиток й популяризацію фізичної культури та спорту в місті Луцьку.

Всі, хто був присутній на заході та брав у ньому участь, отримали подарунки. Щасливі та задоволені учасники спортивного свята вкотре підтвердили, що для занять спортом вікових обмежень не існує.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: