15:36, 02 Травня 2018

В Одесі люди покладають квіти до Будинку профспілок у річницю трагедії

В Одесі зранку, 2 травня, місцеві жителі покладають квіти до Будинку профспілок, де чотири роки тому в пожежі загинули 42 людини. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, імпровізований меморіал відвідали десятки людей – після покладання квітів одні залишають місце трагедії, замість них приходять нові.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Меморіальні заходи відбуваються без значних інцидентів.

«Поліція просила відійти через підозрілий предмет. Перевірили квіти, знову пускають», – так описує кореспондент одну з ситуацій.

У річницю подій 2 травня 2014 року в Одесі посилені заходи безпеки. Майже дві з половиною тисячі правоохоронців від 28 квітня перевели на посилений режим, що передбачає, серед іншого, патрулювання міста вночі. Подекуди на вулицях можна побачити броньовану техніку.

У поліції попередили, що Соборну площу, звідки чотири роки тому розпочалася мирна проукраїнська хода, на яку напали прихильники «русского мира», і Куликове поле, де 2 травня 2014 року знесли наметове містечко «антимайдану» і горів Будинок профспілок, взяли по периметру в поліцейське оточення. Потрапити на обидві площі можна через спеціальні фільтраційні пункти із встановленими металодетекторами.

2 травня 2014 року у протистоянні українських і проросійських активістів на Грецькій вулиці і Грецькій площі загинули шість людей. Ще 42 стали жертвами пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: