19:48, 26 Жовтня 2018

Уже завтра – відкриття сезону полювання

Завтра, 27 жовтня, стартує сезон облавного та колективного полювання за ліцензіями на диких парнокопитних тварин – кабанів, козуль, оленів. Відкриття сезону відбудеться практично в угіддях усіх користувачів області, де є відповідні ліміти.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Відповідно до затверджених лімітів, у мисливський сезон 2018–2019 років на Волині дозволяють добування 158 особин оленя плямистого, 465 – козуль, 597 диких кабанів.

Подія довгоочікувана для кожного волинського мисливця.

Та водночас мисливцям нагадують: допускатимуться до полювання лише ті мисливці, хто має всі необхідні документи, передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Зокрема:

– посвідчення мисливця;

– дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка);

– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;

– паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.

Полювати на копитних індивідуально дозволяється в усі дні тижня. Днями колективного та облавного полювання є субота та неділя.

Охорону мисливського фонду від браконьєрства і контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування та техніки безпеки забезпечуватимуть рейдові бригади, до складу яких входять представники державної лісової охорони, мобільних рейдових груп, правоохоронних органів та єгерської служби користувачів мисливських угідь.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: