16:28, 01 Лютого 2023

Уряд призначив тимчасових керівників Митної служби та Держпродспоживслужби

Кабінет Міністрів тимчасово поклав виконання обов’язків голови Державної митної служби на Сергія Звягінцева, а голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – на Ольгу Шевченко.

Про це у «Телеграм» повідомив постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

«Тимчасово поклали виконання обов’язків голови Державної митної служби України на Звягінцева Сергія Борисовича; голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на Шевченко Ольгу Петрівну», – зазначив Мельничук.

За його словами, уряд звільнив Юрія Сотника з посади першого заступника голови Державного агентства лісових ресурсів, Олександра Щуцького – з посади першого заступника голови Держмитслужби, а Андрія Лордкіпанідзе – з посади заступника голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Крім того, Кабмін відсторонив від виконання повноважень за посадою та порушив дисциплінарне провадження стосовно заступника голови Державної митної служби Руслана Черкаського.

Як повідомлялося, раніше керівник парламентської фракції «Слуги народу» Давид Арахамія анонсував вручення повідомлень про підозру високопосадовцям Міністерства оборони та звільнення всього керівного складу митниці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: