20:20, 26 Грудня 2022

Уродженка Ковеля, учасниця «Голосу Країни» Тамара Балюк збирає кошти для українських бійців у Німеччині

Мільйони людей щодня роблять свій внесок у перемогу. У цей час справа кожного надважлива. Серед тих, хто веде боротьбу на нашому творчому фронті — ковельчанка, учасниця десятого, ювілейного талант-шоу «Голос країни» Тамара Балюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Останні роки вона живе і займається творчістю в Одесі. У Ковелі мешкає її мама, тут вона закінчила школу мистецтв по класу фортепіано, навчалась в Ольги Коптюк. Коли розпочалася війна, разом з дітьми поїхала до Гамбурга.

Ковельчанка разом з іншими талановитими співвітчизниками популяризує у Німеччині українську культуру, мову, пісню, вишиванку. Творча спільнота організовує благодійні акції, концерти. За зібрані кошти купують необхідні речі нашим військовим. Зокрема, придбали автомобіль, тепловізори, бронежилети.

«Поки наші захисники та захисниці боронять нас на передовій та відвойовують наші землі, ми тут, у Німеччині, намагаємось їм допомогти, як вміємо, як можемо. Всі ми мріємо, щоб Україна була вільною, щоб ми повернулись додому, у мирне життя. Кожен з нас з початком війни перебудував своє життя, кожен намагається наблизити цей великий для нас усіх день — День Перемоги”, – ділиться Тамара.

Каже, що вони не збираються зупинятись. І надалі у їх планах — волонтерство, благодійність, збір коштів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: