10:40, 16 Червня 2023

Укриття та змішана форма навчання: у Ратнівській громаді звітували керівники закладів освіти

15 червня Ратнівський селищний голова Віталій Бірук, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Антонюк, начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради Олександр Денисюк, заступник начальника управління – начальник відділу освіти управління гуманітарної політики Тетяна Данилюк, староста Жиричівського старостинського округу Сергій Вашестюк, староста Гірниківського старостинського округу Іван Терещук взяли участь у щорічному звітуванні керівників НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» села Жиричі та Бродівського ліцею Ратнівської селищної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської селищної ради.

В НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок села Жиричі Віталій Бірук звернув увагу присутніх, що відновлення освітнього процесу в змішаній формі навчання у закладах освіти громади в пріоритеті завдань влади. Однак, погодні умови не дозволили в повній мірі реалізувати поставлені завдання. Тому подякував батькам, які з розумінням ставляться до викликів сьогодення, та, навіть, надали підвальне приміщення власного будинку для облаштування найпростішого укриття для відновлення змішаного навчання для учнів 1-4 класів. Оглянули укриття на території закладу освіти та підвальне приміщення будинку культури. Обговорили питання відновлення освітнього процесу у дошкільному підрозділі для вихованців груп старшого дошкільного віку. Селищний голова подякував керівнику закладу за наполегливість у вирішення нагальних потреб закладу освіти та запевнив у подальшій підтримці.

В Бродівському ліцеї Віталій Бірук відмітив роботу колективу закладу щодо оперативного облаштування найпростішого укриття, що дало змогу перейти до змішаної форми навчання як учням так і вихованцям групи старшого дошкільного віку. Звернув увагу присутніх, що з нового навчального року учні закладу зможуть розпочати навчання в корпусі № 1, оскільки відстань до укриття не перевищуватиме 500 м. Наразі виготовляють документи зі встановлення пожежної сигналізації та обробці дерев’яних конструкцій у закладі освіти.

Селищний голова подякував колективам за організацію благодійних ярмарків в закладах освіти, які дозволяють не тільки залучити кошти і придбати необхідне для наших захисників, але і згуртовують колективи закладів, сприяють національно-патріотичному вихованню учнів.

Зі звітами керівників можна буде ознайомитися на сайтах закладів освіти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: