23:03, 17 Вересня 2019

Україну закликають знайти до початку зими $52 мільйони для Донбасу

До початку зими необхідно знайти $52 мільйони для забезпечення найбільш гострих гуманітарних потреб на сході України, і ООН закликає донорів активізувати зусилля з наповнення Об’єднаного фонду гуманітарної допомоги Україні.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Це на брифінгу у штаб-квартирі ООН повідомив речник генсека ООН Стефан Дюжаррік.

“ООН і наші гуманітарні партнери терміново закликають знайти $52 млн аби забезпечити найбільш гострі та термінові гуманітарні потреби із наближенням зими, коли температура знизиться до позначок від -15 до -20 за Цельсієм”, — розповів Дюжаррік.

Він додав, що план гуманітарного реагування ООН для України на 2019 рік, який передбачає загальні фінансові потреби на рівні $162 млн нині наповнений на 32 %.

“Близько $16 млн з коштів, які негайно потребуються нині для захисту цивільного населення, підуть на допомогу жертвам замінування, маркування замінованих територій та розмінування територій до того, як вони вкрилися сніговим покровом”, — додав він.

Речник генсека ООН нагадав, що близько двох мільйонів людей на території, контрольованій українським урядом, живуть на територіях, забруднених мінами та вибуховими пристроями.

“Кошти також підуть на допомогу 80 тисячам людей, які живуть в межах п’ятикілометрової смуги поблизу лінії зіткнення у східній Україні, задля доступу до медичних послуг — пересувних медичних команд або для надання людям грошей на дорогу до медичних закладів”, — підсумував Дюжаррік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: