18:52, 16 Грудня 2022

Українців закликають підтримати петицію за виключення рф з ООН

Рух “Геть рф із ООН” створив петицію, в якій вимагають припинити фіктивне членство російської федерації в ООН.

Про це повідомили на сайті Change.org“.

“Нам випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню російської федерації у складі ООН. Вигнати росію з ООН і РадБезу! Право на вето — не може бути правом на вбивство!

Окрім, того, за нинішнім статусом в ООН росія не є ні частиною Ради Безпеки, ані членом ООН, адже не пройшла процедуру вступу в ООН, згідно зі статтею 4 Статуту ООН.

Відповідно до статті 23 Статуту ООН, росія не є постійним членом Ради Безпеки ООН!

У нинішньому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а росія взагалі не згадується.

Ми просимо Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – ми вимагаємо припинити фіктивне членство російської федерації в ООН.

Двері ООН для російської федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, російська федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбиві держави можуть стати членами ООН.

Такий курс дій позбавить росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародному співтоваристві.

Підтримайте петицію — геть рф з ООН!”, — йдеться у петиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: