16:22, 22 Липня 2018

Україна здобула перемогу на чемпіонаті Європи з гандболу завдяки лучанину

З 20 до 29 липня в македонському місті Скоп’є відбувається молодіжний чемпіонат Європи з гандболу серед юнаків 1998 року народження й молодші.

Про це повідомляє “Волинь Sport”.

Грає в першості і збірна України в групі В, де її суперники Швейцарія, Італія, Македонія та Великобританія. У складі збірної виступає вихованець обласної ДЮСШ Владислав Паровінчак (тренер Ростислав Ланевич).

У першому матчі українці не змогли справитися зі швейцарцями, точніше не так із «банкірами», як із власними поспіхом та хвилюванням. Поразка 25:28.

У другому протистоянні Україна грала проти Італії. Загалом рівний перший тайм все ж подарував двом’ячеву перевагу жовто-синім – 13:11.

Після перерви «козаки» заграли ще краще, хоч і заробили в арбітрів удвічі більше штрафу – 12 хв проти 6 хв у італійців. А Скиба навіть отримав червону.

Відзначають два голи лучанина Влада Паровінчака. У підсумку перемога 30:25, яка дозволила покращити турнірне становище.