16:57, 03 Січня 2023

Україна завдаватиме ударів по позиціях загарбників на всій окупованій території

Україна завдаватиме ударів по позиціях російських загарбників на всій окупованій території.

Про це в коментарі «Укрінформу» повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк.

Він зауважив, що росіяни наразі докладають усіх зусиль, аби зберегти так званий сухопутний коридор до Криму.

«У цьому полягала їхня ідея захоплення Донецької області, узбережжя Азовського моря, також у їхніх планах було відрізати Україну від Чорного моря. Але країна-окупант не змогла реалізувати жодних планів в Україні. Враховуючи, що наші закордонні партнери поставляють нам нові зразки озброєння, так званий сухопутний коридор до Криму, звичайно, не є безпечним. Україна завдаватиме ударів по позиціях росіян на всій окупованій території», – зазначив Черняк.

Представник ГУР додав, що загарбники стягують на північ Криму нові військові частини. Також вони продовжують будувати оборонні споруди як на півночі тимчасово окупованого півострова, так і на тимчасово окупованій частині Херсонщини.

«Вони програють, тому створюють захисні споруди там, де можуть, розуміючи, що їм доведеться вести на цих рубежах бойові дії»,– сказав Черняк.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сподівається, що новий 2023 рік принесе Україні радість і перемогу.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: