16:07, 10 Грудня 2022

Україна очікує від НАТО збільшення поставок сучасного озброєння

Україна очікує від НАТО збільшення поставок сучасного озброєння, боєприпасів та систем ППО, аби захисти цивільне населення від терактів росії.

Про це повідомляють у телеграм-каналі Верховної Ради.

Про це заявила перша заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк під час зустрічі із Ірене Феллін, спеціальною представницею Генсека НАТО з питань жінок, миру та безпеки у Брюсселі. передає Укрінформ із посиланням на Телеграм-канал ВР.

“Україна очікує від НАТО збільшення поставок сучасного озброєння, боєприпасів та систем ППО, аби захисти цивільне населення, передусім жінок та дітей, від терористичних атак росії”, — відзначила Кондратюк.

Віце-спікерка наголосила, що слід максимально заблокувати можливості росії виробляти озброєння та поповнювати запаси зброї. З допомогою західних союзників необхідно розгорнути в Україні таку систему ППО, яка б дала можливість українцям та їх дітям жити, працювати і вчитися в Україні, а не шукати прихистку за кордоном.

У цьому контексті одним із головних завдань для євроатлантичної спільноти має стати підтримка створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії росії, а також конфіскація російських активів та запровадження механізму компенсації Україні за завдані збитки, відзначила заступниця голови ВР.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: