09:13, 05 Вересня 2022

Україна очікує на п’ять мільярдів євро макрофінансової допомоги від ЄС

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розраховує на отримання 5 мільярдів євро макрофінансвої допомоги від ЄС цього тижня. Він обговорив з німецькими партнерами питання отримання наступних 3 млрд євро підтримки, а також макрофінансової допомоги Україні в наступному році.

Про це Шмигаль розповів на брифінгу в Берліні, повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

«Ми отримали 1 млрд (євро – ред.) грантів від Німеччини, за що дуже вдячні. Ми отримали 1 млрд (євро – ред.) макрофінансової допомоги від ЄС. Окремо цього тижня очікуємо 5 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу, які були розблоковані після наших розмов із німецьким міністром фінансів, з паном канцлером (Олафом Шольцом – ред.), тому очікуємо найближчим часом отримання цієї значної суми допомоги для України. І також зараз ми продовжили дискусію, яким чином Україна отримає наступні 3 млрд євро макрофінансової допомоги», – зазначив глава уряду за підсумками зустрічей з німецькими посадовцями і парламентаріями.

Крім того, Прем’єр проінформував, що на зустрічах з німецькими партнерами порушував питання макрофінансової допомоги Україні в наступному році, у чому, за його словами, Німеччина має відіграти лідерську роль.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перебуває із робочим візитом у Німеччині, де вже зустрівся із Федеральним канцлером Олафом Шольцом і Президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром, німецькими парламентаріями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: