12:36, 02 Грудня 2020

Україна хоче якнайшвидше укласти безвіз із Коста-Рикою

Україна зацікавлена у якнайшвидшому укладанні двосторонньої угоди про безвізові поїздки громадян з Республікою Коста-Рика.

Як передає «Укрінформ» із посиланням на прес-службу МЗС, про це йшлося під час політичних консультацій між міністерствами закордонних справ України та Республіки Коста-Рика на рівні директорів профільних департаментів, які відбулись у режимі відеоконференції.

Зазначається, що сторони обговорили кроки з подальшої активізації двосторонньої співпраці в політичній, торговельній та економічній сферах.

«Українська сторона висловила сподівання на якомога скоріше укладення двосторонньої угоди про безвізові поїздки громадян», – повідомили в МЗС.

Директор Третього територіального департаменту МЗС України Ігор Прокопчук поінформував про зацікавленість України в будівництві та модернізації гідроелектростанцій на території Коста-Рики.

Окремо делегації обговорили перспективи співробітництва між двома країнами у галузі фармацевтики.

За підсумками січня-вересня 2020 року обсяг двосторонньої торгівлі товарами між Україною і Коста-Рикою становив 79,1 мільйона доларів США при позитивному для України сальдо у 14,7 мільйона. Основні статті українського експорту – сільськогосподарська та металургійна продукція.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: