14:37, 23 Травня 2022

Удар по Десні: Зеленський повідомив, що під уламками знайшли 87 загиблих

Після авіаудару по селищу Десна в Чернігівській області, завданого російською армією тиждень тому, 17 травня, під уламками знайшли тіла 87 загиблих.

Про це Президент України Володимир Зеленський повідомив під час Всесвітнього економічного форуму, пише «Українська правда».

«Сьогодні ми закінчили роботи на Десні. На жаль, статистика така: сьогодні на Десні під уламками 87 жертв. 87 трупів, жертв, убитих – без цих людей уже буде майбутнє України», – заявив він.

Володимир Зеленський виступив онлайн перед Всесвітнім економічним форумом, що проходить у Давосі. Йому поставили кілька запитань. Інформацію про Десну президент озвучив, відповідаючи на запитання, яким він бачить майбутнє України.

Зеленський зазначив, що як президент країни, яка воює, він думає про сьогодення України і про те, скільки людей гине щодня.

У ніч на 17 травня російські війська вдарили ракетами по Яворівському району на Львівщині, де розташований полігон, та по селищу Десна у Чернігівській області, поруч із яким розташований навчальний центр Збройних сил України “Десна”.

Повідомлялося, що в Десні загинули 11 людей, травмувалися 14 людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: