22:45, 30 Травня 2022

Убив тестя і тещу: неосудного вбивцю на Волині хочуть відправити на примусове лікування

Прокурори Ковельської окружної прокуратури скерували до суду клопотання про застосування до 33-річного жителя Ковеля, який убив тестя і тещу, примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Уранці 1 березня чоловік завдав родичам численних ударів ножем.

Унаслідок отриманих травм 55-річний потерпілий помер одразу, а 54-річна жінка – згодом у лікарні.

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що  громадянин у момент скоєння злочину перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання, відтак матеріали провадження скеровані до суду з клопотанням про застосування до нього примусових заходів медичного характеру.

Далі – слово за судом.

Довідково: згідно ч. 5 ст. 94 КК України госпіталізація до психіатричного закладу із суворим наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: