23:13, 31 Травня 2022

У Зимнівській громаді запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Сьогодні, 31 травня, в Зимному відбулося відкриття притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Приміщення капітально відремонтували та забезпечили необхідними речами за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Постраждалі від насильства можуть цілодобово перебувати в соціальному закладі та отримати кваліфіковану психологічну, соціально-побутову, соціально-медичну, інформаційну та юридичну допомогу. До того ж, фахівці  нададуть комплексну допомогу на основі оцінки потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.

Варто зазначити, що одночасно в притулку може проживати до 6 осіб, а максимальний термін перебування в закладі – до трьох місяців.

Окрім того, послугами соціальної установи можуть скористатися не лише мешканці Зимнівської громади, а й Локачинської, Литовезької, Оваднівської, Поромівської та Павлівської тергромад.

Контактний телефон притулку: 95-1-33.

До слова, нещодавно в Турійській та Луківській громадах Ковельського району запрацювали заклади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства. Незабаром на Камінь-Каширщині запрацює денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від насильства в сім’ї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: