09:41, 20 Грудня 2021

У Жидичині відбулося щорічне свято «Гостини Святого Миколая»

Святкування свята Святого Миколая продовжилося на території Свято-Миколаївського монастиря, що у Жидичині. Тут для відвідувачів та учасників Гостин запрацювала справжня резиденція Чудотворця, в рамках якої діяли різноманітні фотозони, активні руханки, працювали аніматори та святкова вистава.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Щиро вітаю усіх із цим чудовим та особливим для нашої громади святом. Чому особливим? Справа в тому, що Святий Миколай — покровитель міста Луцька, центру нашої громади. Тож я щиро бажаю, щоб це свято принесло у ваші родини особливу атмосферу, щоб воно подарувало добро, мир та злагоду.

Бажаю усім вам бути здоровими у цьому та прийдешньому році, та щиро прошу у Святого Миколая, щоб він допомагав робити нашу громаду кращою, успішною, яскравою. Нехай усім нам щастить та нехай береже нас Господь!”, – привітав присутніх міський голова Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: