11:11, 29 Червня 2018

У Жовківському замку на Львівщині відтворять історичні бої

Фестиваль «ГазонПаті у Короля На Хаті» проходитиме з 30 червня до 1 липня у місті Жовква на Львівщині. У його програмі – концерт, історичні бої та фуд-зона.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

«У стінах Жовківського замку, який був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, відбудеться королівський фестиваль, котрий поверне сучасників у минуле. Тут відбудеться реконструкція історичних боїв, історичний квест, а гостей вітатимуть сам «володар» замку із своєю королевою», – зазначили організатори.

За їхніми словами, захід відбудеться за підтримки місцевої влади та бізнесу, які таким чином хочуть популяризувати «ідеальне місто» та його пам’ятки. Організатори зазначають, що Жовква збудована за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Вона полягала у створенні збалансованої структури міста – кожному архітектурному об’єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Тут зосереджені десятки неповторних архітектурних пам’яток, серед яких – костел святого Лаврентія, дерев’яний храм Пресвятої Трійці, занесений до списку історичної спадщини ЮНЕСКО, старовинна синагога, аркадні галереї, що дають змогу перебувати на площі за будь-якої погоди.

Усі ці об’єкти зможуть відвідати і гості фестивалю. А ще їх пригостять козацьким кулішем, потішать рок-музикою, спортивними забавами, навчать середньовічних танців та потішать грандіозним світловим шоу.

Як наголошують організатори, вхід на фестиваль – безкоштовний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: