10:10, 26 Квітня 2022

У жодному захопленому українському місті жителі не підкорилися загарбникам

Президент Володимир Зеленський запевнив, що жителі жодного захопленого російськими загарбниками міста, не підкорилися ворогові й показали, що Україна переможе. А будь-який «референдум» буде ганебним.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

«Херсон, Каховка, Мелітополь, Дніпрорудне, Енергодар та інші наші міста, куди російські окупанти тимчасово зайшли, так і не підкорилися їм. Люди показали своїм протестом, своїм ставленням до окупантів, що Україна обовʼязково переможе»,  – сказав Зеленський.

Також Президент наголосив, що росія хоче розіграти десь на українській землі бутафорський «референдум», але якщо навіть і спробують, це, на його думку, буде так само ганебно, як і все інше, що «накреативили» у москві для захоплення України.

«Харківська область, Донецька, Луганська – ніде російські військові не побачили навіть крихти підтримки, на яку вони так сильно розраховували. Але вони побачили, що це – зовсім інша держава. Вони побачили, що тут – зовсім інші люди. Люди, які впевнені в собі. Які вірять в свою державу. Які уміють поважати інших, бо поважають себе. Які не хочуть захоплювати чуже, але не віддадуть нічого свого. Які будуть захищати кожне місто, кожну вулицю, кожне поле», – наголосив глава держави.

В Україні триває 61-а доба нового етапу восьмирічної російсько-української війни – повномасштабне вторгнення. Війська російської федерації обстрілюють та знищують ключові об’єкти критичної та цивільної інфраструктури, жорстоко вбивають українців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: