22:13, 06 Липня 2020

У Запорізькій області закрили базу відпочинку, де отруїлися діти

У Кирилівці закрили базу «Дніпровські зорі», де отруїлись відпочивальники.

Про це повідомили в Запорізькому обласному лабораторному центрі МОЗ, пише «Укрінформ».

«Станом на 6 липня при бактеріологічному обстеженні хворих в 4-х випадках – троє дітей, 1 дорослий – виділена сальмонела, інші лабораторні дослідження в роботі; результати обстежень на ротавірусну інфекцію, COVID-19 негативні; харчоблок закладу закритий з 02.07.2020; база не функціонує, відпочивальників на базі немає», – йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомлялось, 2 липня в Кирилівці на базі відпочинку “Дніпровські зорі” зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції. Постраждало 14 осіб, в тому числі 10 дітей віком від 7 до 13 років. Всі постраждалі були госпіталізовані до інфекційного відділення Якимівської ЦРЛ, стан хворих – легкого та середнього ступеню важкості. Всі хворі були обстежені бактеріологічно на кишкову групу інфекцій, декілька осіб – на ротавірусну інфекцію, 9 осіб обстежені на коронавірусну інфекцію.

В поліції відкрили кримінальне провадження ч.1 ст. 325 КК України, а в Запорізькій ОДА зазначили, що база відкрилась незаконно, не маючи дозвільних документів. Чиновники запевнили, що найближчим часом позапланово перевірять усі бази відпочинку на узбережжі Азова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: