16:57, 16 листопада 2021

У закладах Луцька провели повторні перевірки дотримання карантинних обмежень

Вчора, 15 листопада, представники однієї з двох робочих груп, які здійснюють перевірку в обласному центрі обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епіднебезпеки, повторно відвідали окремі заклади Луцька. Позаяк, за попередньою інформацією, у деяких торгових центрах та закладах громадського харчування, де перевірки уже відбулися, перестали здійснювати контроль за наявністю «зелених» COVID-сертифікатів у відвідувачів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

З цією метою повторні рейди провели у рекреаційному комплексі «Срібні лелеки», торговому центрі «Ювант», магазинах «Фокстрот» та «JYSK», що розміщені у ТЦ «Імідж». За результатами перевірки порушень не виявили. На момент перевірки увесь персонал зазначених закладів мав наявні документи, які дозволяють працювати у «червоній» зоні, зокрема, «зелені» COVID-сертифікати, результати ПЛР-тестування або ж медичні довідки про те, що перехворіли.

Як наголосив начальник сектору превентивної комунікації ВП Луцького РУП ГУНП в області Василь Климюк, повторні рейди планують здійснювати і надалі, аби зобов’язати суб’єктів господарювання та відвідувачів закладів неухильно дотримуватися обмежень «червоної» зони та таким чином протидіяти поширенню коронавірусної хвороби в області.

«Хочу відзначити, що загалом на Волині люди свідомо підійшли до запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епіднебезпеки, – зауважив Василь Климюк. – Суттєвих порушень щодо наявності «зелених» COVID-сертифікатів або інших документів, які потрібно мати у «червоній» зоні, працівники поліції протягом тижня не виявили. Однак, до нас дійшла інформація, що деякі суб’єкти господарювання стали знову пускати відвідувачів у торгові центри та заклади громадського харчування, не перевіряючи наявність потрібних документів. Саме тому ми вирішили повторно навідатися в окремі заклади».

Разом з тим, обидві робочі групи будуть працювати згідно затвердженого графіку та надалі відвідуватимуть заклади громадського харчування, торговельно-розважальні  центри, непродовольчі ринки та магазини, спортзали, басейни, фітнес-центри, театри, кінотеатри та місця проведення масових заходів.

Зокрема, вчора представники другої моніторингової групи перевірили низку закладів громадського харчування, а саме: ресторацію «Курінь», ресторани «Прага» та «Корчма».

Як зазначив керівник робочої групи № 2 – начальник управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Банера, за результатами перевірки вищезазначених закладів громадського харчування порушень щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епіднебезпеки, не виявили. Усі працівники закладів мають необхідні документи, працюють у масках та одноразових рукавичках, а також здійснюють перевірку наявності COVID-сертифікатів у відвідувачів.

У закладах розміщені відповідні інформаційні матеріали про необхідність дотримання протиепідемічних вимог, наявні дезінфікуючі засоби, проводять температурний скринінг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: