09:11, 16 листопада 2018

У Європі зобов’язали повертати до 100 % вартості квитка за затримку потяга

Європарламент ухвалив зміни до правил захисту прав пасажирів залізничного транспорту та зобов’язав компанії, які працюють у цій галузі, підвищити рівень роз’яснювальної роботи щодо цього серед користувачів залізничних послуг.

Відповідне рішення розмістили на сайті Європейського парламенту, – пише “Укрінформ”.

«Депутати підвищили компенсацію за затримки більш ніж на годину з 25 до 50 відсотків вартості квитка. Пасажири набувають це право на додаток до права продовжити подорож або здійснювати її іншими шляхами. За затримку на півтори години пасажирам буде повертатися 75 відсотків вартості квитка, і 100 відсотків – за затримку тривалістю більше двох годин», – йдеться у рішенні Європейського парламенту.

Депутати Європарламенту також обмежили кількість випадків, коли залізничні компанії можуть виправдовувати затримки руху «надзвичайними обставинами».

Європарламент ухвалив уточнені правила щодо захисту прав пасажирів більшістю голосів. Це рішення буде передано на розгляд Ради ЄС, яка має розпочати переговори з державами-членами щодо конкретних формулювань оновленого законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: