21:30, 14 Березня 2020

У Волинську ОДА під час карантину зможуть зайти лише працівники установи

На період карантинних заходів тимчасово не проводитимуть особисті прийоми громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Відтак, з 16 березня 2020 року доступ до обласної державної адміністрації буде обмежений та відбуватиметься лише для працівників установи за спеціальними посвідченнями.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до обласної державної адміністрації щодо вирішення певних питань, зможуть залишити свої письмові звернення у спеціальній скриньці, розташованій при вході в будівлю, або ж надіслати свій запит на відповідну електронну пошту відділу роботи зі зверненнями громадян.

Рішення про скасування особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування прийнято в області на виконання протокольного доручення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мета — забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України в рамках проведення заходів з профілактики та недопущення поширення коронавірусу в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: