08:44, 14 Вересня 2022

У Волинській ОВА зустрілися із волинськими спортсменами-переможцями Warrior Games

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт зустрілися 13 вересня із учасниками міжнародних спортивних змагань «Ігри Воїнів» (Warrior Games), аби привітати їх з успішними виступами та здобутими медалями.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, на зустрічі були присутні Павло Ковальський та Майя Москвич. Третім учасником, що представляв в українській команді Волинь був Богдан Оксентюк, однак через службу в Збройних силах України бути присутнім не був. Майя Москвич, до слова, також з перших днів вторгнення у лавах захисників та захисниць України. На змагання відправилася із передової.

«Ви наші герої. Ви не лише показали свою мужність, таланти та спортивні досягнення, а й прославили нашу державу. Нехай ваша перемога принесе перемогу у війні. Двері військової адміністрації завжди відкриті для вас, будемо допомагати та сприяти у всьому. Дякую за те, що ще вище підняли імідж нашої країни та вкотре довели, що ми дуже сильні, мужні та справжні», – сказав Юрій Гупало.

Опісля присутнім учасникам змагань вручили Подяки та подарунки за внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, професіоналізм і успішний виступ на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри воїнів.

Своєю чергою, спортсмени подякували за теплий прийом та відзначили, що українську команду у США зустріли також дуже тепло. Окрім цього, поділилися враженнями від перебування там. Спортсмени зазначають, що медалі, які вони здобули, дають натхнення перемагати на всіх фронтах. Будь-яка перемога – це роки праці і для цього треба працювати кожному на своєму місці, навіть коли це важко.

«Ця перемога – це дуже довгий шлях. Але основне – коли ми їздимо на змагання, то ми не лише виграємо. Ми також бачимо як проходить реабілітація у ветеранів за кордоном. Я пройшла шлях спортивної реабілітації. Спортивна реабілітація працює і її потрібно розвивати. Після участі у такому проекті є дуже багато натхнення, ідей та досвіду розвивати таке у нас, на Волині. Як завершиться війна і я повернуся зі служби, то маю ідеї як це зробити. Сподіваюся ви нам у цьому допоможете», – розповіла Майя Москвич.

У відповідь на такі слова заступник голови ОДА впевнено зазначив, що обов’язково сприятимуть у цьому.

Довідково: Warrior Games (Ігри Воїнів) – мультиспортивні змагання, організовані Міністерство оборони США, серед військовослужбовців і ветеранів, які отримали поранення. Для команди України участь у цих змаганнях стала дебютною. Волинську область представляли троє ветеранів: Майя Москвич, Богдан Оксентюк та Павло Ковальський. Зокрема, Павло Ковальський змагався у п’яти видах спорту: стрільба з лука, веслування на тренажері, гольф, стрільба з гвинтівки, волейбол, баскетбол та виборов нагороди усіх ґатунків (золото та бронза – стрільба з лука, срібло – волейбол сидячи). Майя Москвич виборола золото у змаганнях зі стрільби з лука та стрільби кульової.

Вітаємо волинян із здобутками та бажаємо підкорити усі вершини у житті!

Москвич Майя Юріївна – триразова чемпіонка Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США),

Оксентюк Богдан Миколайович – чемпіон Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США,

Ковальський Павло Олександрович – чемпіон Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» (19-28.08.2022 м. Орландо, США).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: