11:38, 11 Липня 2024

У Волинській ОВА провели нараду з представниками бізнесу та підприємств

У головній адмінбудівлі краю на виконання доручення начальника ОВА Юрія Погуляйка відбулась зустріч з представниками бізнесу та підприємств щодо виконання мобілізаційних завдань та водночас забезпеченням їх сталої діяльності, що важливо для економіки держави.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.

Зокрема, перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Мовенко та начальник Волинського ТЦК та СП Роман Немашкало особисто відповідали на запитання та надавали розʼяснення підприємцям.

«Ми розуміємо, що треба тримати баланс між виконанням мобілізаційних завдань та забезпеченням діяльності підприємств, організацій та установ, які наповнюють місцеві бюджети. Коли війна закінчиться, то знайти критично важливих фахівців буде складно, але економіка повинна працювати. Тож ми щодня працюємо та шукаємо усі можливі шляхи вирішення», – зазначив Сергій Мовенко.

Водночас, начальник Волинського ТЦК та СП Роман Немашкало наголосив, що необхідно зберегти бізнес, але також ми повинні зберегти державу. Повномасштабне вторгнення триває і на фронті дуже важко без ротацій та без поповнення. Саме тому мобілізаційні процеси тривають.Тож під час зустрічі представники підприємств мали можливість поставити питання фахівцям, відповідальним за мобілізаційні процеси та озвучити проблеми, з якими вони стикаються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: