22:45, 18 Червня 2021

У Волинській ОДА радилися за результатами урядової перевірки

Сьогодні, 18 червня, під керівництвом голови ОДА Юрія Погуляйка відбулася підсумкова нарада за результатами перевірки центральними органами виконавчої влади Волинської облдержадміністрації та окремих райдержадміністрацій, що проходила упродовж останніх двох тижнів. Нарада відбулась за участю робочої групи, що безпосередньо здійснювала перевірку.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, стан виконавської дисципліни в області перевіряли представники міністерств освіти та науки, охорони здоров’я, молоді та спорту, ветеранів, внутрішніх справ, інфраструктури, культури та інформаційної політики, Мінрегіону, Державної служби якості освіти, Укравтодору, Укртрансбезпеки, Держаудитслужби, Нацсоцслужби, Держмистецтв, Держпраці, Збройних сил України, Держлісагентства, Держгеокадастру, Держпродспоживслужби, Держекоінспекції та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Як зазначив керівник робочої групи, державний секретар КМУ Олександр Ярема, проведення в обласних державних адміністраціях таких перевірок – звичайна практика. Мета – не лише виявлення недоліків, а й надання методичних рекомендацій для ефективної роботу місцевих адміністрацій.

«Перш за все, дякую від себе та своїх колег за максимальне сприяння у нашій роботі. Ми упродовж двох тижнів мали відкриті двері та відкриті серця, бо усі розуміємо, що ми в одному човні та маємо спільне завдання – зробити так, щоб органи державної влади були максимально ефективні, а сприйняття суспільством органів влади було максимально позитивним”, – зазначив Олександр Ярема.

Окрім цього, повідомив, що звіт за результатами роботи підготують до кінця червня поточного року. Опісля, у разі виявлення недоліків, Волинській обласній державній адміністрації надішлють рекомендації для їх усунення.

Своєю чергою, голова ОДА Юрій Погуляйко подякував усім дотичним фахівцям за проведу роботу.

«Дякую за розуміння та конструктив. Зі свого боку обіцяю, що усі недоліки, які будуть виявлені, виправимо у найкоротші терміни», – резюмував нараду очільник області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: