20:43, 22 Січня 2021

У Волинській ОДА радилися з представниками будівельних організацій

Під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 21 січня відбулася робоча нарада із представниками будівельних та проектних організацій, які працюють у області. Під час наради присутні обговорили підсумки будівництва у 2020 році та подальші плани реалізації об’єктів у Волинській області у поточному році.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Сьогодні ми з вами зібралися, щоб кожен зміг поставити питання, які у вас виникли. Тут присутні великі та малі забудовники, як доріг так і всіх інших об’єктів Волині. Звичайно, хотілося б, щоб місцеві будівельні фірми розбудовували інфраструктуру області. Саме тому наша сьогоднішня зустріч спрямована на підбиття підсумків роботи, яку виконували минулого року та плани щодо майбутніх проектів», – звернувся до присутніх Юрій Погуляйко.

Відтак, в ході наради представили презентацію зробленого у 2020 році та обговорили подальші плани будівництв.

Щодо стану виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення та комунальної власності, то за 2020 рік усього в області відремонтували 180 км. Сюди належать влаштування нижніх шарів дорожнього покриття, введення в експлуатацію об’єктів поточного ремонту доріг місцевого значення, ремонт доріг комунальної власності, поточний дрібний ремонт та реконструкція мостів.

«На будівництво доріг Волині у 2021 році передбачили із державних коштів 602 мільйони гривень. Перелік об’єктів, які планують здати в експлуатацію сформований таким чином, що до нього увійшли всі об’єкти, які не були завершені минулого року», – розповів керівник департаменту інфраструктури облдержадміністрації Віктор Довгополюк.

Також під час наради повідомили  про підсумки будівництв проектів, які у 2020 році реалізувалися за рахунок коштів ДФРР. Загалом було затверджено Кабміном 13 об’єктів на суму 190,2 млн грн. З них 4 проекти ще незавершені. Опісля обговорили перелік об’єктів, що фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2021-му році.

Варто зазначити, що у 2020 році продовжили реалізацію програми розвитку охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна сума, яка спрямована на програму у області становить – 159,7 млн грн. Зокрема, за підсумками минулого року завершили будівництво 8-ми нових амбулаторій ЗПСМ, реконструювали 6 амбулаторій та придбали 47 автомобілів для лікарів у сільській місцевості.  У 2021 році на рахунках області знаходиться ще 42,2 млн грн. для  продовження реалізації вищезгаданої програми.

Щодо реалізації програми Світового банку, то у минулому році завершили реконструкцію та будівництво усіх запланованих 32-ох амбулаторій області.

Також у 2020 році відремонтували чотири приймальних відділення у рамках підпрограми «EMERGENCY 2020». У цьому році продовжили реалізацію ще трьох приймальних відділень.

Опісля представники будівельних та проектних організацій розповіли про основну проблематику, із якою вони стикаються під час будівництва того чи іншого проекту.

«У мене велике прохання до вас – працювати на якість. Важливим пріоритетом на сьогодні є будівництво якісних об’єктів», – звернувся до присутніх голова Волинської облдержадміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: