17:54, 24 листопада 2021

У Волинській ОДА радилися щодо ефективного використання бюджетних коштів

Усі кошти, які Волинь отримала із державного бюджету у цьому році, повинні бути використані 100 % на економічний розвиток регіону. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко під час робочої наради з головними розпорядниками коштів наданих із державного бюджету місцевим.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Участь у нараді щодо ефективного використання міжбюджетних трансфертів державного бюджету у поточному році взяла заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та голови територіальних громад області.

Під час наради заслухали звіти начальників управлінь та департаментів ОДА щодо ефективного використання коштів, які надійшли в область, як субвенція на розвиток відповідних галузей.

«За 9 місяців цього року органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади на місцях використали 3,7 мільярда гривень цільових міжбюджетних трансфертів, – розповів заступник голови ОДА. – Частина коштів ще залишається на рахунках розпорядників. Поточний рік завершується, тому ми повинні не допустити повернення наданих нам коштів до державного бюджету. Усі наявні фінансові ресурси повинні бути використанні повністю».

Відтак, учасники наради детально обговорили ситуацію з використанням додаткових коштів, переданих із державного бюджету до місцевих, визначили проблемні моменти та можливі шляхи їх вирішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: