11:38, 02 листопада 2021

У Волинській ОДА обговорили реалізацію програми «Зелена країна»

1 листопада у головній адмінбудівлі області відбулася нарада щодо планів лісорозведення на осінь 2021 року – весну 2022 року у Волинській області в рамках програми «Зелена країна».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

У робочій зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський, представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та постійні лісокористувачі області.

«У цьому році Указом Президента України започаткували реалізацію програми «Зелена країна», у рамках якої за 3 роки передбачили висадити 1 мільярд нових дерев, – зазначив Олександр Троханенко. – На сьогодні державні лісогосподарські підприємства, які належать до сфери управління Держлісагентства, вже висадили понад 3,2 млн. саджанців, кущів та дерев».

Варто зазначити, що Волинська область – серед лідерів у масштабній акції з висадження дерев. Відтак, заступник очільника області звернувся з проханням до всіх лісокористувачів Волині проводити заходи з лісовідновлення та обліку нових насаджень.

Як повідомив Руслан Войцеховський, підприємства, що координуються Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства за осінній період 2021 року створили лісові культури на площі  333,7 га, провели заходи із СПП на 135,3 га та лісорозведення на 93 га.

Також учасники наради обговорили подальші плани висадження дерев в області, аби збільшити площу лісів і тим самим сприяти озелененню усієї країни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: