10:58, 24 Березня 2021

У Волинській ОДА обговорили дотримання карантинних обмежень під час богослужінь

23 березня у головній адмінбудівлі області відбулося засідання робочої групи Волинської Ради Церков щодо недопущення поширення на території області випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Заступники голови ОДА Людмила Тимощук та Анатолій Костик зустрілися із представниками Ради Церков, аби обговорити дотримання карантинних обмежень під час богослужінь у храмах, зокрема, під час підготовки до Великодніх свят.

За словами Людмили Тимощук, на Волині, як і по всій Україні кількість нових хворих на коронавірусну інфекцію зростає, а разом із тим – перебіг хвороби стає важчим. Відтак, в області 70-80 людей щоденно госпіталізують у лікарні із хворобою COVID-19.

«Ще одним показником погіршення ситуації із коронавірусною хворобою є те, що частішають випадки хвороби у молодого населення, а особливо у дітей, – сказала присутнім заступниця голови ОДА. – Тому, ми повинні запобігти новим зараженням, адже це може врятувати людські життя».

Єдиним способом подолати пандемію є вироблення колективного імунітету до хвороби, а це можливо лише зробивши вакцинацію або перехворівши. А поки його немає, заступники голови облдержадміністрації звернулися до керівників релігійних організацій із проханням забезпечити дотримання маскового режиму та соціальної дистанції між вірянами та зменшити велике скупчення парафіян під час служб.

А також заступники голови ОДА закликали  священнослужителів  долучитися до вакцинальної кампанії проти COVID-19 на Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: