14:03, 14 Травня 2021

У Волинській обласній інфекційній лікарні вперше засідала опікунська рада

У Волинській обласній інфекційній лікарні відбулося перше засідання опікунської ради. До її складу увійшли 11 осіб, серед яких голова обласної ради Григорій Недопад.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Засідання відбулося 13 травня у приміщенні інфекційної лікарні.

Найперше, в.о. обов’язків директора КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради Галина Морочковська розповіла про роботу, яка проводиться персоналом лікарні та які проблеми потрібно буде вирішувати в найближчому майбутньому. Так, за словами очільниці закладу,  в лікарні уклали пакети з Національною службою здоров’я України, фінансування за якими дозволяє оплачувати заробітні плати працівників. Щоправда, існує проблема фінансування шкірно-венерологічного відділення, адже в НСЗУ є дуже багато вимог до оформлення документів пацієнтів аби надійшли гроші за надані.

«У 2021 році ми ставимо перед собою завдання розширити перелік послуг та укласти договори з НСЗУ на ще 4 пакети. Також потрібно провести оптимізацію ліжкового фонду, штатного розпису та впровадити надання стаціонарозамінної медичної допомоги у денному стаціонарі», – розповіла Галина Морочковська.

Крім того, необхідно також доробити ремонт та запустити в роботу комп’ютерний томограф, на який зараз в закладі чекають ліцензію. Галина Морочковська впевнена: в виконанні поставлених завдань їй допоможе опікунська рада, яка запрацювала при закладі.

«В першу чергу потрібно зробити благоустрій навколо медичного закладу та запустити в роботу додаткове джерело живлення лікарні, на яке в бюджеті обласної ради були передбачені кошти. На жаль, на пришвидшення процесу ліцензування комп’ютерного томографу обласна рада не моє впливу, але ми максимально намагаємось забезпечувати усі потреби закладу», – підкреслив Григорій Недопад.

Зазначимо, що впродовж пандемії COVID-19 у лікарні надали допомогу більше як 4600 хворим.

Довідково: Опікунська рада є громадським дорадчо-консультативним органом, створеним з метою сприяння діяльності закладу охорони здоров’я.

До складу опікунської ради ввійшли голова обласної ради Григорій Недопад, депутат обласної ради Олександр Тиводар, заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Валерій Руцький, керівниця ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Янко, керівник Волинської обласної організації товариства Червоного хреста України Валентина Пришко, керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, кореспондент ТЗОВ «Волинь» Галина Світліковська, керівник ПП «МЕДКРАФТ» Андрій Солтисюк, секретар КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Людмила Грубець, заступник голови правління БО «Мережа 100 % життя Рівне» Євген Баборикін, завідувач центром профілактики та боротьби зі СНІД КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Олена Макаренко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: