18:52, 28 Березня 2023

У Волиньраді відзначили титулованих волинських спортсменів та тренерів

Голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад, начальник ОВА Юрій Погуляйко та його заступник Юрій Гупало, а також депутат обласної ради, голова профільної комісії Віктор Галан-Влащук сьогодні вручили ряд відзнак іменитим волинським спортсменам та наставникам.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Так, Почесною грамотою обласної ради і нагрудним знаком Всеукраїнської федерації волейболу України «Почесний тренер дитячого волейболу України» нагородили Ігоря Пирожинського, тренера-викладача ОДЮСШ, який підготував чималу плеяду спортсменів високої майстерності – переможців та призерів чемпіонатів і Кубків України, всеукраїнських та міжнародних змагань. Почесну грамоту ОВА та нагрудний знак за заслуги ГО ФСТ «Україна» вручили голові обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Василю Рибакову. Під його керівництвом підготували 18 майстрів спорту міжнародного класу, 72 майстри спорту, 2 заслужених майстри спорту, 850 кандидатів в майстри спорту та спортсменів першого розряду. Чемпіонами України з видів спорту стали 56 його вихованців, Європи – 12 спортсменів, світу 10 спортсменів. Наставники також отримали грошові винагороди та цінні подарунки від Волинського осередку НОК України.

«Як голова регіонального відділення НОК хочу наголосити, що ваш внесок у підготовку майбутніх Олімпійських чемпіонів надзвичайно важливий і вагомий. Не зважаючи на війну, спорт має жити, розвиватися, бо наші захисники на передовій воюють саме за це. Вони виборюють перемогу, щоб молоде покоління міцніло фізично і духовно та зростало під мирним українським небом. На рівні області ми також робимо усе можливе для підтримки спорту. Рішенням сесії створили спортивний ліцей у Володимирі, наказом голови ОВА виділили 15 млн грн на фінансову підтримку волинських спортсменів. Усе це задля того, щоб мотивувати молодь займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, адже ми зобов’язані виховати якісно нове, сильне та патріотичне покоління українців», – підкреслив Григорій Недопад.

Крім того, керівники області вручили і Посвідчення майстрів спорту України зі змішаних єдиноборств. Національні титули отримали вихованці спортивного клубу зі змішаних єдиноборств ММА “ВОЇН”: Іван Поремчук – чемпіон світу з ММА серед юніорів, чемпіон світу з панкратіону; Іван Пасич – срібний призер чемпіонату світу серед молоді з ММА, срібний призер чемпіонату світу з панкратіону, чемпіон Європи з ММА; Юрій Пасич – срібний призер чемпіонату світу серед юнаків, чемпіон Європи з бойового самбо, чемпіон України з ММА та панкратіону, а також вихованець клубу бойових мистецтв «GARDA» Дмитро Ковальчук – срібний призер чемпіонату України, чемпіон Європи серед молоді із бойового самбо.

За зайняте ІІІ місце на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді подякою обласної ради також відзначили багаторазового призера чемпіонатів України зі змішаних єдиноборств ММА, панкратіону та бойового самбо Андрія Місюка. Подяками ОВА за зайняте ІІІ місце на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА нагороджено майстра спорту України з панкратіону, бойового самбо, змішаних єдиноборств ММА, майстра спорту міжнародного класу з козацького двобою, багаторазового чемпіона України із цих видів боротьби Солтана Велієва, а також головного тренера СК «ВОЇН» та збірної Волині зі змішаних єдиноборств ММА та бойового самбо Андрія Зінчука.

Найвищими нагородами облради та ОДА також відзначили представників соціально відповідального бізнесу, які з початку заснування допомагають Волинській федерації зі змішаних єдиноборств ММА, фінансують проведення чемпіонатів області, а також спонсорують поїздки спортсменів на міжнародні змагання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: