08:43, 09 Вересня 2022

У Волиньраді відзначили найкращих спортсменів

До Дня фізичної культури і спорту голова обласної ради Григорій Недопад спільно з очільником обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком та заступником голови ОВА Юрієм Гупалом нагородили представників спортивної спільноти Волині.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

«Сьогодні  спортивна арена – це теж фронт, це також боротьба за перемогу і утвердження України в світі. Волинь однією з перших під час війни знайшла можливість відправляти спортсменів на міжнародні змагання та проводити спортивні турніри. У цей важкий час спорт став для нас відрадою, приводом для гордощів, бо наші спортсмени показують дуже високі результати та піднімають український прапор на найпрестижніших світових спортивних аренах. І їхні перемоги надихають усіх нас», – наголосив Григорій Недопад.

Подяками голови Волинської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, професіоналізм і з нагоди свята Дня фізичної культури та спорту Григорій Недопад нагородив першого заступника голови федерації боксу Волинської області Сергія Голікова та заступника голови федерації боксу Волинської області Мирослава Коротю.

За успішний виступ на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри воїнів» – чемпіонів Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» Павла Ковальського та Богдана Оксентюка.

За успішний виступ на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА – чемпіонку світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дівчат Поліну Ковирнову, а також за підготовку чемпіонів світу зі змішаних єдиноборств ММА – тренерів-викладачів Дмитра Василенка та Андрія Зінчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: